Kapcie (slippers)

Moderators: Richie, Jess, minni, cumheels, Mrs.HB, redwedge, Heelexploder, german bootlover, heelbone, HighHeelFetish.org, pumpscummer

Post Reply
Req17
Posts: 3
Joined: Tue Feb 14, 2017 6:37 am

Kapcie (slippers)

Post by Req17 »

Czesc, czy sa tu fani fetyszu damskich kapci? Szczegolnie wykorzystujacy go wspolnie z partnerka do roznych zabaw. Mamy w arsenale szeroka palete uzywanych kapci, wykorzystujemy tez te kupione w sieci. Widze, ze nie bylo poruszanego tego tematu, mam nadzieje, ze znajdzie sie kilka osob do wymiany doswiadczen. Pozdrawiam 8)
lulek
Posts: 73
Joined: Sun Aug 22, 2021 10:57 am

Re: Kapcie (slippers)

Post by lulek »

:oops: Moja Kobieta uzywa takich po domu. Juz sa mocno zjechane ale sie trzymaja. Przepieknie odcisnieta stopa... :oops:
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Req17
Posts: 3
Joined: Tue Feb 14, 2017 6:37 am

Re: Kapcie (slippers)

Post by Req17 »

Swietne :D im mocniej znoszone i im lepiej widoczne slady znoszenia, tym lepiej 8) tutaj akurat 2 przykladowe pary. Na ten moment ok 30 par w kolekcji :lol:
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
koniu
Posts: 48
Joined: Sat Sep 21, 2019 10:40 am

Re: Kapcie (slippers)

Post by koniu »

Kapcie sa najlepsze! Chyba najwiecej uzywane wiec bogate w rozne walory. Jeszcze balerinki skorzane sa swietne.
1970
Posts: 10
Joined: Mon May 05, 2014 8:47 am

Re: Kapcie (slippers)

Post by 1970 »

Macie wiecej fotek moze?
koniu
Posts: 48
Joined: Sat Sep 21, 2019 10:40 am

Re: Kapcie (slippers)

Post by koniu »

Ja jestem fanem balerinek, chociaz kapcie tez dobre. Uwielbiam mocno zajechane skorzane baleriny
Feetlovers8888
Posts: 2
Joined: Thu Dec 29, 2022 10:02 am

Re: Kapcie (slippers)

Post by Feetlovers8888 »

Req17 wrote: Tue Apr 19, 2022 2:37 am Czesc, czy sa tu fani fetyszu damskich kapci? Szczegolnie wykorzystujacy go wspolnie z partnerka do roznych zabaw. Mamy w arsenale szeroka palete uzywanych kapci, wykorzystujemy tez te kupione w sieci. Widze, ze nie bylo poruszanego tego tematu, mam nadzieje, ze znajdzie sie kilka osob do wymiany doswiadczen. Pozdrawiam 8)
Zapraszam do mnie:)
kevix99999@gmail.com
Last edited by Feetlovers8888 on Thu Dec 29, 2022 10:16 am, edited 1 time in total.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests