Znoszone damskie sneakers'y

Moderators: Richie, Jess, minni, cumheels, Mrs.HB, redwedge, Heelexploder, german bootlover, heelbone, HighHeelFetish.org, pumpscummer

lulek
Posts: 73
Joined: Sun Aug 22, 2021 10:57 am

Znoszone damskie sneakers'y

Post by lulek »

Czy na forum jest ktos, kogo kreca znoszone, mocno zuzyte damskie buty sportowe?
Uwielbiam takie,ktore sa juz pod koniec swojego zywota, mocno zuzyte, najlepiej z przetartymi zapietkami, rozpruciami materialu na palcach i wkladka z odcisnieta stopa.
Takie sa ekstremalnie hot :evil:
Ostatnio kilka wpadlo do mojej kolekcji.
Pojawily sie super znoszone i do tego pachnace (swoja droga to nie wiem jakich perfum dziewczyny uzywaja) ale tez bywaja buty ktore nie sa tak interesujace, sa mocno brudne i bez zapachu .... :roll:
Warunek jest jednak jeden, buty musza byc oryginalne. Wszelkie niemarkowe po prostu sie brzydko zuzywaja, deformuja sie i rozlatuja nie pozwalajac sie im zestarzec i nabrac uroku :oops:
Niestety jak zawsze pojawia sie jakies ale. Miejsca na ukrywanie kolekcji mam malo. Dlatego zaczynam wybierac tylko te najbardziej interesujace buciki...
Reszty sie sukcesywnie pozbywam, co zaczyna sprawiac mi tez coraz wiecej przyjemnosci :lol:
Dokumentuje to w innym watku forum.
Henio
Posts: 20
Joined: Mon Dec 17, 2012 6:34 pm

Re: Znoszone damskie sneakers'y

Post by Henio »

Ja mam ze trzy worki takich butów
lulek
Posts: 73
Joined: Sun Aug 22, 2021 10:57 am

Re: Znoszone damskie sneakers'y

Post by lulek »

Jakies foto tej kolekcji? Jak je zdobywales?
Henio
Posts: 20
Joined: Mon Dec 17, 2012 6:34 pm

Re: Znoszone damskie sneakers'y

Post by Henio »

Troche Zony, troche z kontenerow, troche od kolezanek, z majtkomat-u mam tez pare sztuk, tak pozniej Ci wysle foty
lulek
Posts: 73
Joined: Sun Aug 22, 2021 10:57 am

Re: Znoszone damskie sneakers'y

Post by lulek »

To podobnie jak ja. Staram sie przejac stare buty zony, kilka znalazlem w smietnikach (z jednymi adidasami jest zwiazana super historia, wyrzucila je nowa sasiadka - studentka, pierwsze co zrobila po przyjezdzie do miasta, to poszla na zakupy i wrocila z nowymi adidasami superstar a stare gazele pistacjowym kolorze wyrzuciala do kontenera praktycznie przy mnie, bo jej otwieralem wiate poniewaz nie maila jeszcze klucza ale na szczescie buty i inne odpadki miala w malej przexroczystej reklamowce).....
xpowerr
Posts: 58
Joined: Fri Feb 05, 2010 12:52 am

Re: Znoszone damskie sneakers'y

Post by xpowerr »

Takie znoszone sa najlepsze. Ja zawsze jednego biore na nos a drugiego nadziewam az do wytrysku. Pod koniec zabawy, przed wyrzuceniem, lubie je rozcinac, tak zeby bylo widac odcisniete slady wewnatrz. Niestety brak miejsca na przechowywanie powoduje, ze mam mala kolekcje.
lulek
Posts: 73
Joined: Sun Aug 22, 2021 10:57 am

Re: Znoszone damskie sneakers'y

Post by lulek »

Xpowerr, masz racje, odcisnieta stopka jest mega podniecajaca. Uwielbiam na taka wkladke patrzec i czuc pod palcami odcisniete paluszki i piete. Ostatnio, odkad modne jest noszenie krotkich skarpetek to mega jaraja mnie piety i kosteczki :) szczegolnie jak masakruja miekki zapietek, jak go rozdzieraja ...
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
kswr.pl
Posts: 14
Joined: Fri Mar 29, 2013 11:29 pm

Re: Znoszone damskie sneakers'y

Post by kswr.pl »

No raczej ze sa. Ja mam kolekcje kilkudziesieciu, moze nawet blizej 100 par. Niektore sa naprawde spoko: mocno dojechane, dziurawe, pochlapane farba (po remontowe), ogolnie dobite. Te ktore okazaly sie niewypalem albo od razu trafiaja do kosza albo najpierw sa pojemnikiem na sperem.

PS zonbaczyc jak laska wywala buty - hot nad hoty :D
lulek
Posts: 73
Joined: Sun Aug 22, 2021 10:57 am

Re: Znoszone damskie sneakers'y

Post by lulek »

Kswr.pl
Ciesze sie ze jest jeszcze ktos o podobnych upodobaniach :)
Te butki ktore sa niewypalem od razu wywalam. Za niedlugo pozbede sie dwoch par, jedne Superstary ale jakies takie bez tego "czegos" a drugie cos tam Kos, strasznie drogie w zakupie ale aseksualne w srodku nawet uzywane....
xpowerr
Posts: 58
Joined: Fri Feb 05, 2010 12:52 am

Re: Znoszone damskie sneakers'y

Post by xpowerr »

lulek wrzuc kilka zdjec przed wyrzuceniem. Moze jakas mala destrukcja? Wyciety i zalany ...
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests