Buty na obcasie Pytanie

Moderators: Richie, Jess, minni, cumheels, Mrs.HB, redwedge, Heelexploder, german bootlover, heelbone, HighHeelFetish.org, pumpscummer

Post Reply
ShoeFind
Posts: 13
Joined: Tue Jun 23, 2015 3:58 am

Buty na obcasie Pytanie

Post by ShoeFind »

Macie moze jakies patenty na zdobycie damskiego obowia? Nie mowie o serwisach aukcyjnych tylko na przyklad w bardziej anonimowy sposob. Ja zauwazylem ze czasem mozna cos znalezc na kontenerach PCK ale trzeba byc cierpliwym.
Ostatnio przy kontenerze PCK znalazlem klapki na koturnie michael kors. 8)
Marek.obarek
Posts: 15
Joined: Fri Oct 04, 2019 8:00 am

Re: Buty na obcasie Pytanie

Post by Marek.obarek »

Ja na spacerze wieczornym z psem zawsze sprawdzam najblizszy kontener i czasami trafiaja sie ciekawe fanty na zewnatrz:)
gabriel19.91
Posts: 13
Joined: Thu Mar 17, 2011 3:45 am

Re: Buty na obcasie Pytanie

Post by gabriel19.91 »

Znalazlem kiedys worek z butami damskim przy kontenerze na ubrania, lezal obok bo nie bylo juz miejsca. Znalezisko to byl strzal w 10. W srodku botki i kozaki firmy kazar, sneakersy na koturnie carinii. Kilka miesiecy pozniej kolejny strzal te samo miejsce, botki zajebiscie wysokie z platforma vices voman oraz pomaranczowe szpileczki na platformie.
User avatar
ADR2755
Posts: 34
Joined: Wed Apr 24, 2019 5:39 pm

Re: Buty na obcasie Pytanie

Post by ADR2755 »

Ja po prostu kupuje poprzez vinted, olxy. Nie musisz przedstawiac sie swoim imieniem/nazwiskiem, ja nie mam z tym zadnego problemu juz teraz, ale swego czasu podawalem sie za Anie czy Hanie.
User avatar
pumpscummer
Posts: 2149
Joined: Tue Dec 30, 2008 3:18 am

Re: Buty na obcasie Pytanie

Post by pumpscummer »

.
Image
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests