Moja kolekcja

Moderators: Richie, Jess, minni, cumheels, Mrs.HB, redwedge, Heelexploder, german bootlover, heelbone, HighHeelFetish.org, pumpscummer

User avatar
ADR2755
Posts: 34
Joined: Wed Apr 24, 2019 5:39 pm

Moja kolekcja

Post by ADR2755 »

Witam, byc moze ktos ze starego forum mnie kojarzy. Na imie mi Adrian, mam 20 lat, a fetysz towarzyszy mi juz dosyc dlugo. Nie jest latwo z nim zyc, ale bardzo go lubie, mimo ze jak sami wiecie, niezbyt mozna sie z nim obnosic. Chcialbym podzielic sie z wami moja historia.

Jestem raczej normalnym, mlodym facetem, mam calkiem sporo znajomych, jestem tez, przynajmniej mam nadzieje, dosyc przystojny. Ale nie zawsze tak bylo.
W gimnazjum trafilem do klasy, w ktorej zdecydowana wiekszosc to byly dziewczyny.
Zylem dosc skromnie, nie bylem zbyt smialy ani atrakcyjny. Wiele z nich mnie nie lubilo, byly dla mnie okropne. Nie mialem za bardzo jak sie postawic, ale juz wtedy uwielbialem damskie buciki. Postanowilem wiec wykorzystac fetysz, aby sie na nich odegrac. Tak sie zlozylo, ze w trakcie lekcji WFu mozna bylo w latwy sposob dostac sie do szatni dziewczyn. Wymykalem sie wiec, pod pretekstem np. wyjscia do toalety.
Oczywiscie balem sie strasznie, ze ktos mnie nakryje, ale jak sami pewnie wiecie, adrenalina jeszcze bardziej poteguje wrazenia. Zakradalem sie wiec do ich szatni, i wybieralem sposrod masy bucikow - glownie botkow, ale czasem zdarzyly sie jakies balerinki, czy pare razy nawet szpilki badz tym podobne. Bralem buty tych lasek, ktore albo mi najbardziej dokuczaly, albo ktore najchetniej bym przelecial. Choc czasu mialem niewiele, zawsze starczalo, zeby zerznac buciki i zostawic w srodku biala, klejaca niespodzianke. Oczywiscie musialem robic to tak, zeby zadna nie zauwazyla ze ma w bucie sperme. Robilem tak regularnie, co 2, 3 dni przez cale 3 lata pobytu w gimnazjum.
Zaliczylem mase bucikow, ale najlepsza byla nie przyjemnosc jaka dawalo mi pieprzenie bucikow, a satysfakcja, gdy widzialem ze laski nosza na codzien, czesto calymi dniami, buty, ktore jeszcze kilka chwil temu nabijalem na kutasa i spuszczalem sie w nie.
Raz w pospiechu zapomnialem wytrzec rezultat mojej zabawy, i w srodku zostal bardzo pokazny ladunek. Ciekawe, czy wlascicielka poczula, moze tak, i nic nie powiedziala, a moze nie zauwazyla.

Niestety, to juz minelo, i musze zadowolic sie tym, co uda mi sie dostac badz kupic. Mam calkiem spora kolekcje, z ktora moge sie z wami podzielic, jesli chcecie :) Fotki, moze jakis filmik, i na pewno dodam jeszcze kilka ciekawych historyjek.
mju75tgb
Posts: 319
Joined: Wed Feb 03, 2010 1:36 pm

Re: Moja kolekcja

Post by mju75tgb »

Ciekawa historia :) i zobaczenie "in use" bucikow po zabawie to bardzo kreci - wrzuc jakies fotki
User avatar
ADR2755
Posts: 34
Joined: Wed Apr 24, 2019 5:39 pm

Re: Moja kolekcja

Post by ADR2755 »

Oto dwie pary z mojej kolekcji, aktualnie najczesciej uzywane. Wstawic jakas relacje z zabaw z nimi? :twisted:
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
mju75tgb
Posts: 319
Joined: Wed Feb 03, 2010 1:36 pm

Re: Moja kolekcja

Post by mju75tgb »

Ladne sztuki :) i ten opentoe daje sporo mozliwosci :)
jack46
Posts: 391
Joined: Thu Feb 25, 2010 2:16 pm

Re: Moja kolekcja

Post by jack46 »

Te szpileczki aldo - slicznosci!! Chetnie zobacze wiecej
Husband30
Posts: 13
Joined: Sat Jan 19, 2019 4:14 am

Re: Moja kolekcja

Post by Husband30 »

Najbardziej spodobala mi sie "Twoja historia". Piekny opis fetyszowych klimatow, a dodatkowo wpleciony watek dominacji i niedostepnosci co mnie osobiscie najbardziej kreci. Swietnie to opisales!
Husband30
Posts: 13
Joined: Sat Jan 19, 2019 4:14 am

Re: Moja kolekcja

Post by Husband30 »

P.S.
Chetnie pogadam na podobne tematy na priv, jesli jestes zainteresowany prosze o jakis kontakt np maila bo tutaj nie wiem dlaczego nie moge wysylac wiadomosci. Jestem rowniez w stanie przy stalej znajomosci np podsylac noszone buciki mojej malzonki.
User avatar
ADR2755
Posts: 34
Joined: Wed Apr 24, 2019 5:39 pm

Re: Moja kolekcja

Post by ADR2755 »

Husband30 wrote: Mon Jul 08, 2019 2:30 am P.S.
Chetnie pogadam na podobne tematy na priv, jesli jestes zainteresowany prosze o jakis kontakt np maila bo tutaj nie wiem dlaczego nie moge wysylac wiadomosci. Jestem rowniez w stanie przy stalej znajomosci np podsylac noszone buciki mojej malzonki.
W wolnej chwili odezwe sie do Ciebie na maila.
Peep toe kupione od pewnej nastolatki, jak znajde jakies fotki wlascicielki to wrzuce :)
Image
Image
User avatar
pumpscummer
Posts: 2149
Joined: Tue Dec 30, 2008 3:18 am

Re: Moja kolekcja

Post by pumpscummer »

najlepsze z wszystkiego to chyba wlasnie byly opowiadania... jak na shoejobstory lata temu..

pisz wiecej bo dobrze sie czyta
Image
mju75tgb
Posts: 319
Joined: Wed Feb 03, 2010 1:36 pm

Re: Moja kolekcja

Post by mju75tgb »

"Wykorzystany" (doslownie) potencjal open toe
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests