Nozki i szpilki mojej zony

Moderators: Richie, Jess, minni, cumheels, Mrs.HB, redwedge, Heelexploder, german bootlover, heelbone, HighHeelFetish.org, pumpscummer

Post Reply
User avatar
SHOESCUMMER
Posts: 79
Joined: Wed Oct 28, 2009 9:51 am

Nozki i szpilki mojej zony

Post by SHOESCUMMER »

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Love to fuck heels
User avatar
pumpscummer
Posts: 2149
Joined: Tue Dec 30, 2008 3:18 am

Re: Nozki i szpilki mojej zony

Post by pumpscummer »

te nie bieskie piekne... cos wiecej o nich?
Image
jack46
Posts: 391
Joined: Thu Feb 25, 2010 2:16 pm

Re: Nozki i szpilki mojej zony

Post by jack46 »

Sliczne szpileczki, szczegolnie te niebieskie - bajka!!
User avatar
SHOESCUMMER
Posts: 79
Joined: Wed Oct 28, 2009 9:51 am

Re: Nozki i szpilki mojej zony

Post by SHOESCUMMER »

pumpscummer wrote: Tue Mar 05, 2019 9:00 am te nie bieskie piekne... cos wiecej o nich?
a co chcesz wiedziec wiecej
Love to fuck heels
User avatar
pumpscummer
Posts: 2149
Joined: Tue Dec 30, 2008 3:18 am

Re: Nozki i szpilki mojej zony

Post by pumpscummer »

Cokolwiek :)
Image
User avatar
SHOESCUMMER
Posts: 79
Joined: Wed Oct 28, 2009 9:51 am

Re: Nozki i szpilki mojej zony

Post by SHOESCUMMER »

coz moge ci powiedziec . Sa bardzo piekne maja 36 lat aksamitne w dotyku dokladnie wydepilowane.Codzien okryte delikatnymi ponczoszkami badz rajstopkami z najwyzszej polki.Wielokrotnie kiedy mam ochote moja kochana robi mi masaz oczywiscie z finalem na jej nozki w szpilkach.Czasami kiedy sie kochamy lubi prowokowac mnie swoimi stopkami w szpilkach do tego bym najpierw je wypelnil. wielokrotnie w trakcie blaga mnie zebym nie konczyl w niej a wlasnie na jej nozki czy tez do wnetrza jej szpilek.oczywiscie pozniej je naklada. Wie doskonale ze zabawiam sie nimi kiedy jej nie ma w domu
Love to fuck heels
jack46
Posts: 391
Joined: Thu Feb 25, 2010 2:16 pm

Re: Nozki i szpilki mojej zony

Post by jack46 »

SHOESCUMMER wrote: Tue Mar 12, 2019 8:22 pm coz moge ci powiedziec . Sa bardzo piekne maja 36 lat aksamitne w dotyku dokladnie wydepilowane.Codzien okryte delikatnymi ponczoszkami badz rajstopkami z najwyzszej polki.Wielokrotnie kiedy mam ochote moja kochana robi mi masaz oczywiscie z finalem na jej nozki w szpilkach.Czasami kiedy sie kochamy lubi prowokowac mnie swoimi stopkami w szpilkach do tego bym najpierw je wypelnil. wielokrotnie w trakcie blaga mnie zebym nie konczyl w niej a wlasnie na jej nozki czy tez do wnetrza jej szpilek.oczywiscie pozniej je naklada. Wie doskonale ze zabawiam sie nimi kiedy jej nie ma w domu
Gratuluje zony!! Nie dosc, ze ma piekne nogi, nosi szpilki to jeszcze do tego podziela twoje upodobania. Jestes szcesciarzem!!
Chetnie zobacze wiecej fotek
User avatar
SHOESCUMMER
Posts: 79
Joined: Wed Oct 28, 2009 9:51 am

Re: Nozki i szpilki mojej zony

Post by SHOESCUMMER »

Image Image Image
Image Image
Love to fuck heels
tomxyz
Posts: 10
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:21 am

Re: Nozki i szpilki mojej zony

Post by tomxyz »

Bardzo ladne klasyczne szpileczki! :) moze cos z klapeczek ;)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests