HUNGARY

This section is for members to discuss Shoe Session Meetings in different cities around the world. Get together for shoe cum meets, shoe bukkake meets, etc.

Moderators: Only Pumps, Richie, Jess, minni, cumheels, Mrs.HB, redwedge, Heelexploder, german bootlover, heelbone, HighHeelFetish.org, Bound&Milked, Tamaris

lablove
Posts: 13
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:14 pm

HUNGARY

Post by lablove »

Are there any hungarian foot fetish lover?
Bud
Posts: 21
Joined: Fri Jan 11, 2008 10:16 am

Re: Hungary

Post by Bud »

Yes!
I'm from hungary!
I1M from Bp. and I love sneaker fetish
User avatar
lickyourheels
Posts: 87
Joined: Mon Mar 01, 2010 1:33 am

Re: Hungary

Post by lickyourheels »

erdelyi vagyok ha az is szamit..
Bud
Posts: 21
Joined: Fri Jan 11, 2008 10:16 am

Re: Hungary

Post by Bud »

Persze :)

Hogy keveredtél erre az oldalra és mi érdekel, milyen témák?
User avatar
lickyourheels
Posts: 87
Joined: Mon Mar 01, 2010 1:33 am

Re: Hungary

Post by lickyourheels »

google segitsegevel. Eleg sok dolog erdekel ami a labakkal kapcslatos. Pl footjob shoejob. A baratnom meg megertette a dolgot uh sztem szerencses vagyok. a kedvencem az h ha pl vhonnan hazajon es a magassarkujat rahuzza a "farkamta es addig veri mig elmegyek, az orjito. neha meg azt is hagyja h fenykepezzek. Te miket szeretsz???
User avatar
Heel Lover (HUN)
Posts: 52
Joined: Sat Aug 06, 2011 2:28 am
Location: Budapest, Hungary

Re: Hungary

Post by Heel Lover (HUN) »

Szevasztok! 8)
User avatar
lickyourheels
Posts: 87
Joined: Mon Mar 01, 2010 1:33 am

Re: HUNGARY

Post by lickyourheels »

jol eltunt mindenki..:(
User avatar
Heel Lover (HUN)
Posts: 52
Joined: Sat Aug 06, 2011 2:28 am
Location: Budapest, Hungary

Re: HUNGARY

Post by Heel Lover (HUN) »

lickyourheels wrote:Sziasztok! orulok h irtatok. magyar o-rol vagytok?? Van kedvetek esetleg sajat kepeket megosztani?? Van nekem is meg boven. persze ha van kedvetek...Amugy nektek mi jon be a labakkal kapcsolatban vagy cipok vagy ilyesmik???
Hi! En budapesti vagyok. Orulok, hogy megoszthatom veletek a képeimet. Mi jon be nekem? Nos a gyonyoru nok akik magassarku cipot vagy csizmat hordanak, de nem csak az utcan, hanem az agyban is. A kedvenceim a platform cipok - szandálok illetve a platform csizmak. Azoktól indulok be a legkönnyebben. De tulajdonkeppen a sima magassarku cipoket és csizmakat is szeretem. A lenyeg ugyis az elvezet. 8)
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
odor
Posts: 51
Joined: Wed Aug 04, 2010 3:11 am
Location: europe

Re: HUNGARY

Post by odor »

sziasztok!!!
User avatar
lickyourheels
Posts: 87
Joined: Mon Mar 01, 2010 1:33 am

Re: HUNGARY

Post by lickyourheels »

kiraly a kep! sajat?? a platform cipok nekem is kulon kedvenceim csak sajna a bnomnek nincs tul sok de majd elviszem vasarolni:)) Amugy a tornacipokon kivul mindenfalyta noi(lehetoleg bor) cipoert oda vagyok. ami meg elmegy de nem kulonosebb vagyam azok a csizmak...
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests